Minimalistická kovová peňaženka Larry

Skvelý spôsob, ako roztriediť kreditné karty a peniaze!

49.98€ 24.99€

PLATBA NA DOBIERKU

Poštovné zdarma

Úplne bezpečný nákup s možnosťou vrátenia bez otázok

Noste iba veci, ktoré najviac potrebujete - vrecková mini peňaženka na kreditné karty, ktorá je vybavená sponou na bankovky!

Nahraďte svoju veľkú peňaženku organizovanou mini kovovou peňaženkou Larry!

ĽAHKÁ NA NOSENIE

Minimalistická kovová peňaženka Larry je veľmi malá a kompaktná, a preto sa dá ľahko zmestiť do predného vrecka. Je malička, preto nebude nepohodlná a môžete ju nosiť v nohaviciach, malých vreckách v taške, dokonca aj vo vreckách šiat alebo košele. Bude vždy pri vás a nikdy vám nebude vadiť.

ŠIKOVNÝ DIZAJN

Najväčšou výhodou je šikovný dizajn, ktorý vám umožňuje nosiť kreditné karty, dôležité osobné doklady a hotovosť; toto všetko v jednej malej peňaženke! Silná páska drží 2 časti peňaženky, kým nehrdzavejúca oceľ, z ktorej je vyrobená, chráni vaše cennosti pred vonkajším poškodením.

SPONA NA BANKOVKY

Minimalistická kovová peňaženka Larry je vybavená sponou na bankovky. Je vyrobená zo silnej nehrdzavejúcej ocele, ale je dostatočne flexibilná, aby vam umožnila ukladanie a nosenie hotovosti, ktorá je inak zložená vo vašej veľkej peňaženke. V nej sa dá ľahko uložiť niekoľko zložených bankoviek.

VYNIKAJÚCI DARČEK

Táto minimalistická kovová peňaženka je unisex produkt - výborný pre mužov a ženy, mladšie a staršie osoby. Asi máte nejakých priateľov alebo rodinných príslušníkov, ktorí sa snažia nájsť peňaženku v taške alebo nosia peniaze vo vrecku; určite si budú vážiť takýtopremýšľavý a veľmi užitočný darček!

Kompaktná a štýlová kovová peňaženka pre všetkých trendových ľudí!

Štýlová a trendová peňaženka!

CHRÁNI VAŠE CENNOSTI

Predmety, ktoré nosíme v peňaženke sú naozaj cenné. Minimalistická kovová peňaženka Larry je navrhnutá práve s cieľom zachrániť všetky vaše cennosti. Všetky kreditné karty alebo doklady sú umiestnené v priehradke chránenej silným kovovým materiálom, ktorýzabraňuje poškodeniu!

PRAKTICKÁ

Väčšinou sú peňaženky veľké a plné veci, ktoré tam vôbec nepatria - ako staré účty, členské karty, ktoré nepotrebujeme, alebo vizitky, ktoré nepoužívame. Peňaženka Larry vám umožní nosiť len nevyhnutné predmety, a jej kompaktná veľkosť vám umožňuje nosiť ju dokonca aj v prednom vrecku!

KVALITNÝ MATERIÁL

Dlho si budete užívať výhody minimalistickej kovovej peňaženky Larry, lebo je vyrobená z trvanlivého a vysokokvalitného materiálu. Vonkajšia spona na bankovky a priehradka na kreditné karty sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. 2 časti peňaženky drží silná elastická páska.

Minimalistická kovová peňaženka Larry

Len 5 artiklov na sklade

71 predaných kusov za posledných 24 hodín

150 ľudí momentálne pozerá tento produkt

Skvelý a jednoduchý spôsob nosenia cennosti
Produkt nie je dostupný v obchodoch!
Hodnotenie 4.7 / 5
Vybrať množstvo:

49.98€ 24.99€

Poštovné zdarma

Dodacia lehota 3-4 pracovné dni

Technické špecifikácie:

Popis produktu:

Minimalistický dizajn kovovej peňaženky Larry na nosenie kreditných kariet, osobných dokladov; je vybavená sponou na bankovky. Trvanlivý materiál zaručujedlhodobé používanie.

Materiál:

Nehrdzavejúca oceľ. Súčasťou je aj vysokokvalitná elastická páska.

Rozmery:

Veľmi ľahká a kompaktná, veľkosť8,6 cm x 5,4 cm.

Hmotnosť:

0,05 kg

Farby:

Čierna.

Návod na použitie:

Používajte na ukladanie kreditných kariet, osobných dokladov a hotovosti. Šikovný dizajn umožňuje jednoduché nosenie vo vrecku alebo taške. Je skvelá pri cestovaní a na kažodenné používanie.

Balenie:

1 x Larry minimalistická kovová peňaženka

100% nákup bez rizika

Môžete nám vrátiť produkt a vrátime vám peniaze, bez ďalších otázok.

Kam máme poslať Vašu objednávku?

Objednávka

44-dňová záruka vrátenia peňazí

V prípade, že produkt z akéhokoľvek dôvodu nesplní vaše očakávania, jednoducho nás kontaktujte a my vám vrátime peniaze.
1x

 24.99€ /kus

Top voľba
2x

 22.00€ /kus

Ušetríte
3x

 18.00€ /kus

Informácie o platiteľovi
Povinne zadajte meno a priezvisko
Povinná informácia
Adresa dodania
Povinná informácia
Povinná informácia
Povinná informácia
Povinná informácia

Balík je dodávaný z EU skladu

Oznámenie o doručení

Napriek mimoriadnym okolnostiam náš obchod funguje normálne. Kvôli zvýšenému počtu objednávok však mešká včasné doručenie prostredníctvom kuriérov. Preto môžeš očakávať, že zásielka dorazí neskôr, ako sa očakávalo. Snažíme sa vyriešiť problém čo najskôr. Ďakujeme a dúfame, že nás podporíš a preberieš balík, aj keď mešká.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

49.98 € 24.99 € -38%
Poštovné zdarma!
Pošlite mi ihneď

Dnes si objednáš, utorok 25.06 už dostaneš!

Odoslaním objednávky akceptujem platbu. Cena platí pre balík produktu a knihy

Nenechaj si ujsť túto skvelú príležitosť a získaj jedno z našich exkluzívnych prekvapení v podobe darčeka iba za 5.97€, ktorého minimálna hodnota pri bežnom predaji je 30€.


Balík produktu a knihy

Poistenie balíka

1.99 €

Prioritné doručenie

0.99 €

+ 1-ročná záruka

4.99 €

100% bezpečný nákup

Dodacia lehota 3-4 pracovné dni

DPD

44 dní vrátenie peňazí

Objednávka

100% bezpečný nákup

Dodacia lehota 3-4 pracovné dni

DPD

44 dní vrátenie peňazí