Ribbonne - pánsky opasok so striebornou sponou

Exotický kožený opasok s mocnou sponou a špičkovým stehom

49.98 € 24.99 €

PLATBA NA DOBIERKU

Poštovné zdarma

Úplne bezpečný nákup s možnosťou vrátenia bez otázok

Nevyhnutnýmódny detail každého moderného muža!

Muži budú nadšení z tohto vysokokvalitného opasku!

ŠPIČKOVÁ KOŽA

Opasok Ribbonne je vyrobený z prírodnej kože, a preto je extrémne kvalitný. Budete ho nosiť dlhé roky vďaka kombinácii kvalitného materiálu a kvalitetnej výroby. Hladká vonkajšia a vyrezávaná vnútorná časť robia z neho elegantnýmódny detail.

SPONA Z KVALITNEJ ZLIATINY

Mocna spona tohto opasku je vyrobená z kvalitnej zliatiny, čo je viditeľné už na prvý pohľad. Na jej povrchu sa miešajú strieborné odtiene a cez dutinu na jednej časti je viditeľný opasok, akonáhle ho prevlečiete. Budete mať dojem, že ide o 3D sponu.

SAMOSTATNÉ SKRACOVANIE OPASKU

Ak je opasok príliš dlhý, skráťte ho bez návštevy kožiara, kožušníka alebo obuvníka. Sponu si môžete dať dolu, aby ste mohli nastaviť dĺžku opasku podľa svojho pása. Zdvihnite kovový kryt na dne spony, dajte ju dolu, skráťte opasok nožnicami alebo skalpelom, a potom vráťte sponu.

AUTOMATICKÁ SPONA S HÁČIKOM

Postup upevnenia opasku je veľmi jednoduchý, akonáhle ho prevlečiete cez slučky nohavíc a cez sponu. Nastavte jeho dĺžku tak, ako vám vyhovuje a upevnite ho pomocou háčika na spone. Posúvaním háčika na spone môžete si dať dolu a uvoľniť opasok.

Z nových opaskov vyniká práve tento opasok štýlového dizajnu, klasického vzhľadu a špičkovej kvality!

Súhlasíte, že opasok s dierami rýchlo praská? Na opasku Ribbonne nemusíte vŕtať diery a nepraskne postupom času. Jeho povrch je hladký a na nohaviaciach je upevnený silnou striebornou sponou. Stačí ho len prevliecť cez sponu a upevniť pomocou háčika-bez prerazenia a poškodenia opasku.

FORMÁLNY A CASUAL ŠTÝL OBLIEKANIA

Prírodný vzhľad tohto opasku a moderný minimalistický dizajn z neho robia správnu voľbu pre každého muža. Je výbornu voľbou pre zamestnaných a uvoľnených mužov, lebo sa hodí ku každému dress codu- formálnemu a každodennému!

ZDOBÍ A PEVNE DRŽÍ NOHAVICE

Príslušníci silnejšieho pohlavia, súhlasíte, že sa nohavice nedajú nosiť bez opasku? Väčšina asi súhlasí, lebo sa často stáva, žedĺžka vyhovuje, netlačia stehná, ale sú široké okolo pása. Nech vašou voľbou na ich upevnenie bude tento opasok, ktorého spona súčasne upevní a ozdobí vaše nohavice.

NEBUDETE CHCIEŤ INÝ OPASOK

Pánsky opasok Ribbonne rýchlo nahradí všetky iné vaše opasky. Jednoducho sa nebudete môcť rozlúčiť s ním, lebo sa bude dokonale hodiť ku každej kombinácii, vaše nohavice budú perfektne upevnené a celé roky budú rovnako vyzerať- bez deformácií a praskania.

Ribbonne - pánsky opasok so striebornou sponou

Len 5 artiklov na sklade

71 predaných kusov za posledných 24 hodín

150 ľudí momentálne pozerá tento produkt

Vnútorná kvalita opasku je rovnaká ako vonkajšia! Budete ho používať celé roky a budú dokonale vyzerať pri každom obchodnom stretnutí, slávnostnej príležitosti alebo pri každodennom nosení.
Produkt nie je dostupný v obchodoch!
Hodnotenie 4.7 / 5
Vybrať množstvo:

49.98€ 24.99€

Poštovné zdarma

Dodacia lehota 3-4 pracovné dni

Technické špecifikácie:

Popis:

Pánsky opasok Ribbonne so striebornou automatickou sponou - pre všetkých mužných mužov, pre ktorých sú dobrý vzhľad a kvalitné veci na prvom mieste!Módny detail, ktorý každému štýlu poskytne určitú eleganciu.

Materiál:

Opasok- kvalitná koža; spona- kvalitná zliatina.

Farba:

Čierna.

Dĺžka opasku:

125 cm

Šírka opasku:

3,5 cm

Použitie:

Ideálna voľba pre zamestnaných mužov, fanušíkov casual štýlu, pre všetkých, ktorí sú dôležitými hosťami pri slávnostných príležitostiach alebo sa chystajú povedať osudové „ÁNO". Je ideálnou voľbou aj na každodenné nosenie!

Balík:

V balení sa nachádza 1 x Ribbonne pánsky opasok so striebornu sponou.

100% nákup bez rizika

Môžete nám vrátiť produkt a vrátime vám peniaze, bez ďalších otázok.

Kam máme poslať Vašu objednávku?

Objednávka

44-dňová záruka vrátenia peňazí

V prípade, že produkt z akéhokoľvek dôvodu nesplní vaše očakávania, jednoducho nás kontaktujte a my vám vrátime peniaze.
1x

 24.99€ /kus

Top voľba
2x

 21.50€ /kus

Ušetríte
3x

 17.66€ /kus

Informácie o platiteľovi
Povinne zadajte meno a priezvisko
Povinná informácia
Adresa dodania
Povinná informácia
Povinná informácia
Povinná informácia
Povinná informácia

Balík je dodávaný z EU skladu

Oznámenie o doručení

Napriek mimoriadnym okolnostiam náš obchod funguje normálne. Kvôli zvýšenému počtu objednávok však mešká včasné doručenie prostredníctvom kuriérov. Preto môžeš očakávať, že zásielka dorazí neskôr, ako sa očakávalo. Snažíme sa vyriešiť problém čo najskôr. Ďakujeme a dúfame, že nás podporíš a preberieš balík, aj keď mešká.

¡Tu pedido está protegido contra el coronavirus!

Realizamos entregas seguras sin contacto y respetamos todas las medidas de protección que suponen el uso de mascarillas y guantes. Además, regularmente realizamos la desinfección de manos, paquetes, depósitos y otros espacios. Debido a todos estos protocolos, pueden ocurrir demoras y les agradecemos su compresión.

49.98 € 24.99 € -43%
Poštovné zdarma!
Pošlite mi ihneď

Dnes si objednáš, streda 17.07 už dostaneš!

Odoslaním objednávky akceptujem platbu. Cena platí pre balík produktu a knihy

Nenechaj si ujsť túto skvelú príležitosť a získaj jedno z našich exkluzívnych prekvapení v podobe darčeka iba za 5.97€, ktorého minimálna hodnota pri bežnom predaji je 30€.


Balík produktu a knihy

Poistenie balíka

1.99 €

Prioritné doručenie

0.99 €

+ 1-ročná záruka

4.99 €

100% bezpečný nákup

Dodacia lehota 3-4 pracovné dni

DPD

44 dní vrátenie peňazí

Objednávka

100% bezpečný nákup

Dodacia lehota 3-4 pracovné dni

DPD

44 dní vrátenie peňazí